(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2018-01-02 19:04

1 osoba

(Nr 2251710)
1 osoba

Dystans: 975.00 km

Transport pasażerów

    Transport podróżnych może być realizowane autem osobowym (taksówką), małym busem (do 8 osób łącznie z kierowcą) lub autokarem (pojazdem przystosowanym do transportu więcej niż 9 pasażerów. Firma zajmująca się przewozem podróżnych powinna mieć certyfikat kompetencji zawodowych i właściwe uprawnienia oraz licencje na przewozy krajowe osób, a także (w przypadku kursów poza terytorium kraju) – licencję na międzynarodowy przewóz osób.

Cena transportu pasażerów

    Koszt transportu ludzi uzależniony jest często od odległości jaką trzeba pokonać, jak również od liczby pasażerów oraz wagi i wymiaru walizki, którą ze sobą zabierają pasażerowie. Przewoźnikowi w dokładnej wycenie transportu pasażerów, pomoże posiadanie informacji w temacie ilości walizek i toreb jak również pozostałych posiadanych przedmiotów – wypadałoby podać informację o dokładnej wadze i o rozmiarach każdej sztuki bagażu. W momencie, gdy nie potrafisz podać szczegółowych informacji o bagażu, wyszacuj je i zawiadom o tym przewoźnika, że podane przez Ciebie parametry są zaokrąglone.

    Określając trasę podróży należy napisać precyzyjne adresy – w przypadku, gdy kilkoro osób jedzie do różnego miejsca docelowego, warto poinformować o tym przewoźnika zawczasu, tak żeby mógł właściwie zaplanować drogę podróży.

    Na przykład, za transport pasażera razem z bagażem na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) kosztował 400 złotych. Za transport podróżnej razem z pupilem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina wydano 550 złotych. Transport podróżnego z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) łączył się z kosztem 250 PLN.

Adres i termin nadania

Koszalin, 75-137, Polska

6 sty 2018

Adres i termin dostawy

Öpfingen, 89614, Niemcy

Termin elastyczny