(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-25 09:09

1 paczka

(Nr 3009584)
1 paczka

Długość [m]:

1.20

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

90.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1787.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej kształtów, ciężaru i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, należy opublikować darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są szczególnie ważne, gdy chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim wyłonisz firmę transportową, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Kotórz Mały, 46-045, Polska

Od 25 lip 2018 do 26 lip 2018

Adres i termin dostawy

Chirk, LL14 5EZ, Wielka Brytania

30 lip 2018