(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paczka (Nr 5174614)

Długość [m]:

1730

Szerokość [m]:

370

Wysokość [m]:

770

Waga w kg (łączna):

99.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1569.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Southampton

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Syców

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej formatów, ciężaru i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, warto opublikować darmowe ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem można podać typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, gdy planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy napakować fragmentami trocin, papieru czy też gąbką. Szczególnie kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogą zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).