(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 paczka (Nr 5993734)

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

3

Liczba sztuk:

1

Dystans: 979.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Drolshagen

Od 10 kwi 2020 do 14 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Stryków

Od 14 kwi 2020 do 17 kwi 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, warto opublikować za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto podać typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, jeżeli planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim wyszukasz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypchać kawałkami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania paczki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).