(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 paczka (Nr 6082753)

1 paczka

Długość [m]:

1.23

Szerokość [m]:

0.23

Wysokość [m]:

1.53

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 417.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Lubasz

8 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Lipowo

23 maj 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, należy opublikować bezpłatne zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem można zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, kiedy planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Nim wyłonisz przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do przewozu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, gazet lub gąbką. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).