(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-06-04 23:46

1 paczka 20 kg

(Nr 1827328)
1 paczka 20 kg

Dystans: 1362.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, jeżeli planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do transportu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypełnić kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do zapakowania pakunku?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogą zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Gdańsk, Poland

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kristiansand, Norwegia

Termin elastyczny