(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 paczka 50x50 (Nr 4063354)

1 paczka 50x50

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

5

Liczba sztuk:

1

Dystans: 989.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Velbert

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Chorzów

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można określić typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypchać fragmentami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).