(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paczka do armeni (Nr 5465170)

1 paczka do armeni

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

1

Dystans: 3083.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Armenia, Erywań, Erywań

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę przewozu pakunku, należy wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem można podać typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, jeżeli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do transportu warto pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można naładować kawałkami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).