(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-17 22:03

1 Paczka do Barcelony

(Nr 2162661)
1 Paczka do Barcelony

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

5.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2353.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeśli planujemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do przewozu należy pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto naładować kawałkami trocin, gazet lub materiałem. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do owinięcia pakunku?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 19 lis 2017 do 20 lis 2017

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Od 21 lis 2017 do 26 lis 2017