(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paczka do Buenos Aires (Nr 5392562)

1 paczka do Buenos Aires

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

4

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Tychy

15 lis 2019

Adres i termin dostawy

Argentyna, Buenos Aires, Buenos Aires

18 gru 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej formatów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję transportu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest określić typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo istotne, jeśli chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim wyłonisz przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypchać fragmentami trocin, papieru czy też materiałem. Szczególnie delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na wierzch kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).