(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paczka do Hull w UK (Nr 5386686)

1 paczka do Hull w UK

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1855.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Katowice

13 gru 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Kingston Upon Hull

17 gru 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, opłaca się wystawić za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem można zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, jeśli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Zanim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy napakować kawałkami trocin, papieru czy też materiałem. W szczególności delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).