(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-25 11:06

1 paczka do Polski

(Nr 2113362)
1 paczka do Polski

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

2.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1215.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem warto określić typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są bardzo ważne, gdy planujemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Nim wybierzesz przewoźnika, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do transportu należy nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. Zwłaszcza kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia pakunku?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Rheine, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Brzozów, 36-200, Polska

Termin elastyczny