(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 19:01

1 paczka do polski (Nr 2746728)

1 paczka do polski

Długość [m]:

85

Szerokość [m]:

10

Wysokość [m]:

220

Waga w kg (łączna):

60.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 2055.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej formatów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, warto wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem warto podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, jeśli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do przewozu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypełnić fragmentami trocin, papieru czy też gąbką. Nadzwyczaj kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia paczki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Shipley, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gostwica, 33-386, Polska

Termin elastyczny