(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paczka do Polski (Nr 4863254)

1 paczka do Polski

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

5.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2457.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

3 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Lublin

9 wrz 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, warto opublikować darmowe ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest podać typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, kiedy planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym wyłonisz przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki należy pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy napakować kawałkami trocin, papieru lub materiałem. Szczególnie kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Na wierzch pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).