(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paczka do polski (Nr 5224678)

1 paczka do polski

Długość [m]:

56

Szerokość [m]:

34

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

15

Liczba sztuk:

1

Dystans: 2196.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Colne

Od 12 paź 2019 do 15 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Cieszacin Wielki

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, należy wystawić za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem warto podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, jeśli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do wysyłki należy pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto napakować kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. Szczególnie delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).