(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paczka do polski z hiszpani (Nr 5499486)

1 paczka do polski z hiszpani

Długość [m]:

1.04

Szerokość [m]:

0.53

Wysokość [m]:

0.19

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

1

Dystans: 3313.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Sewilla

20 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

13 sty 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję transportu pakunku, warto wystawić za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem warto podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, jeżeli chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować kawałkami styropianu, gazet lub materiałem. Szczególnie kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).