(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-25 11:19

1 paczka do UK

(Nr 2113410)
1 paczka do UK

Długość [m]:

2.42

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1737.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem warto zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są szczególnie ważne, jeśli chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim wyszukasz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do transportu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypchać fragmentami trocin, gazet czy też gąbką. W szczególności delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do owinięcia paczki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Ostrów Wielkopolski, 63-400, Polska

Od 26 paź 2017 do 3 lis 2017

Adres i termin dostawy

Newton Abbot, TQ12 2DT, Wielka Brytania

Termin elastyczny