(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-26 00:12

1 paczka do uk

(Nr 2115258)
1 paczka do uk

Długość [m]:

0.25

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.1

Waga w kg (łączna):

0.20

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1744.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu paczki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest określić typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, jeśli planujemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rzym, Włochy

Termin elastyczny