(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-29 12:58

1 paczka do UK

(Nr 2121651)
1 paczka do UK

Długość [m]:

0.2

Szerokość [m]:

0.2

Wysokość [m]:

0.1

Waga w kg (łączna):

0.50

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1519.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, kiedy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypełnić kawałkami styropianu, gazet czy też materiałem. Nadzwyczaj delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia pakunku?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Swindon, SN1 1JH, Wielka Brytania

Termin elastyczny