(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 paczka do uk (Nr 3373605)

Długość [m]:

160

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

10

Liczba sztuk:

1

Dystans: 2059.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin

19 paź 2018

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Herefordshire, Leominster

26 paź 2018


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki zależy od jej wymiarów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu przesyłki, należy opublikować za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, gdy chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym wyszukasz przewoźnika, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. Zwłaszcza delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).