(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 paczka do UK (Nr 6124431)

1 paczka do UK

Długość [m]:

0.94

Szerokość [m]:

0.37

Wysokość [m]:

1.10

Waga w kg (łączna):

25

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1634.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

22 maj 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

28 maj 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu paczki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem można zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, kiedy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do przewozu należy pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy napakować kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. Nadzwyczaj delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).