(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paczka do uk 25 do 30 kg (Nr 4702620)

1 paczka do uk 25 do 30 kg

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

27

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1687.00 km

Adres i termin nadania

Włochy, Sardynia, L'alguer/alghero

27 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Greater London, Londyn

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, opłaca się wystawić darmowe zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, jeżeli planujemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki należy pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypełnić kawałkami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).