(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-23 13:33

1 paczka Niemcy

(Nr 3000548)
1 paczka Niemcy

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

15.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 981.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, należy opublikować za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, kiedy chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do transportu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy naładować fragmentami trocin, gazet czy też materiałem. Nadzwyczaj kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Kluczbork, 46-200, Polska

Od 26 lip 2018 do 31 lip 2018

Adres i termin dostawy

Erftstadt, 50374, Niemcy

Od 27 lip 2018 do 3 sie 2018