(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-29 12:15

1 paczka Polska - Holandia, koniec maja, weekend

(Nr 2643048)
1 paczka Polska - Holandia, koniec maja, weekend

Długość [m]:

0.375

Szerokość [m]:

0.225

Wysokość [m]:

0.135

Waga w kg (łączna):

3.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1009.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są szczególnie ważne, gdy chcemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy napakować fragmentami styropianu, gazet lub materiałem. Szczególnie kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Kutno, 99-300, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Venlo, Holandia

Termin elastyczny