(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-29 12:15

1 paczka Polska - Holandia, koniec maja, weekend

(Nr 2643048)
1 paczka Polska - Holandia, koniec maja, weekend

Długość [m]:

0.375

Szerokość [m]:

0.225

Wysokość [m]:

0.135

Waga w kg (łączna):

3.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1009.00 km

Informacje dodatkowe:

Wysylka repliki do ASG z Polski do Holandii. Odbiorca posiada odpowiednią licencje, która zostanie wysłana na maila przewoźników. Jest to licencja NABV.

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

ID firmy: 57765
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-04-2018, 13:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-04-30 do 2018-06-01

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Wysyłka kurierem, pełny monitoring, ubezpieczenie w cenie. Wystawiamy faktury VAT. Wycena dla przesyłki standard (karton lub kształt prostopadłościanu, foliopak, koperta) o wymiarach max 60x50x50 cm i wadze DO 30 kg. Zapraszamy do akceptacji oferty.

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości: (2)

Kamil J. (Zleceniodawca)
29-04-2018, 15:12
Witam, wysyłana będzie replika do ASG, będzie dostarczona na maila zeskanowane licencja NABV, czy nie będzie z tym problemu?
Adrian C. (Przewoźnik)
30-04-2018, 10:00
oferta nieaktualna. Przedmiot wykluczony z przewozu
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są szczególnie ważne, gdy chcemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy napakować fragmentami styropianu, gazet lub materiałem. Szczególnie kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Kutno, 99-300, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Venlo, Holandia

Termin elastyczny