(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-19 11:19

1 paczka z UK do PL

(Nr 2164407)
1 paczka z UK do PL

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

35.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1605.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki zależy od jej kształtów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, warto wystawić darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Nim wyszukasz firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, papieru czy też gąbką. Zwłaszcza delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do owinięcia pakunku?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne naklejki i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Southampton, SO14 2BY, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Toruń, Polska

Termin elastyczny