(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-03 23:41

1 paczka z Wielkiej Brytanii

(Nr 2254533)
1 paczka z Wielkiej Brytanii

Długość [m]:

2.500

Szerokość [m]:

1.220

Wysokość [m]:

0.60

Waga w kg (łączna):

850.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1567.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, opłaca się opublikować darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem można określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo ważne, jeśli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Przed tym wyłonisz przewoźnika, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypchać kawałkami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Londyn, CR0 2DP, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Częstochowa, 42-200, Polska

Termin elastyczny