1 Paket nach Deutschland (Nr 6018838)

1 Paket nach Deutschland

Długość [m]:

1.1

Szerokość [m]:

0.35

Wysokość [m]:

0.9

Waga w kg (łączna):

10

Liczba sztuk:

1

Dystans: 2780.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Sewilla

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Berlin, Berlin

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, warto wystawić za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, gdy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do przewozu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować fragmentami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).