(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 Pakete von Griechenland nach Deutschland (Nr 4573417)

1 Pakete von Griechenland nach Deutschland

Długość [m]:

1.85

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

1.1

Waga w kg (łączna):

60.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 2120.00 km

Adres i termin nadania

Grecja, Αποκεντρωμένη Διοίκηση Θεσσαλίας - Στερεάς Ελλάδας, Wolos

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hesja, Hanau

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu paczki, warto wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem można określić typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeśli planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do przewozu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz kartonu umieśćmy białą kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).