(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paleta do Kanady (Nr 5853989)

1 paleta do Kanady

Długość [m]:

0.7

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

200

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Od 1 wrz 2020 do 30 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Kanada, Alberta, Edmonton

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, warto opublikować za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są bardzo istotne, kiedy chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki trzeba pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można naładować fragmentami trocin, papieru czy też gąbką. Szczególnie delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).