(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paquete (Nr 4913694)

1 paquete

Długość [m]:

0.3

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

8.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2326.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Madryt, Madryt

Od 11 wrz 2019 do 12 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Irlandia, County Dublin, Dublin

17 wrz 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę przewozu pakunku, warto opublikować za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem warto podać typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, jeśli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki warto nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypchać kawałkami styropianu, papieru lub gąbką. Bardzo delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).