(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paquete (Nr 5410490)

1 paquete

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

5

Liczba sztuk:

8

Dystans: 2904.00 km

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Kalifornia, San Francisco City And County

Od 9 lis 2019 do 24 lis 2019

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, Missouri, Kansas City

Od 23 lis 2019 do 30 lis 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu pakunku, warto opublikować darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto podać typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są szczególnie istotne, kiedy planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim wyłonisz firmę transportową, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać kawałkami styropianu, gazet czy też materiałem. W szczególności kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do zapakowania paczki?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne etykiety i napisy, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).