(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-30 15:10

1 paquete, 2 sillas plegables, 1 tenda de acampar redonda

(Nr 1997390)
1 paquete, 2 sillas plegables, 1 tenda de acampar redonda

Długość [m]:

15

Szerokość [m]:

8

Wysokość [m]:

13

Waga w kg (łączna):

12.00

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [€]:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3683.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na kilka kwestii, bowiem pomyłki w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do totalnego uszkodzenia i potrzeby nabycia nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy stare meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, np. mokrą ściereczką. Następnie należałoby przemyśleć, czy dany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, dlatego że części bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo sofa może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich rzeczach, takich jak na przykład łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba później należycie osłonić. Do tego przydadzą się stare pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić czujność na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Aby zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu idealnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby znaleźć wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy dużo ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najskuteczniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie opisać wszystkie rozmiary zebranych do transportu rzeczy, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

31 sie 2017

Adres i termin dostawy

Σπάτα, 19004, Grecja

Termin elastyczny