(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-17 07:28

1 paquete a españa

(Nr 2161074)
1 paquete a españa

Dystans: 4753.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, należy wystawić za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem warto zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, jeśli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do transportu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypełnić fragmentami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Charków, 61000-61499, Ukraina

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ceuta, Hiszpania

Termin elastyczny