(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-17 17:40

1 paquete a españa

(Nr 2162307)
1 paquete a españa

Długość [m]:

335

Szerokość [m]:

255

Wysokość [m]:

200

Waga w kg (łączna):

7.00

Ilość sztuk:

8

Dystans: 3138.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, wagi i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, opłaca się opublikować za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest określić typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, jeżeli planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Nim wyłonisz firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypchać kawałkami styropianu, gazet czy też gąbką. Bardzo kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Almería, Hiszpania

Termin elastyczny