(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paquete a Genova (Nr 4593729)

1 paquete a Genova

Długość [m]:

0.75

Szerokość [m]:

0.56

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

25.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1291.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kantabria, Santander

2 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Włochy, Liguria, Genua

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu paczki, opłaca się opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem warto podać rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, jeśli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym wyszukasz przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do transportu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).