(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-20 16:06

1 paquete a Palma de Mallorca

(Nr 2167473)
1 paquete a Palma de Mallorca

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

5.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 255.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę przewozu pakunku, opłaca się opublikować bezpłatne ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem można określić typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, kiedy planujemy przetransportować pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Nim wybierzesz firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto naładować kawałkami styropianu, papieru czy też gąbką. Bardzo delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

21 lis 2017

Adres i termin dostawy

Palma, Hiszpania

23 lis 2017