(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paquete con patinete a españa (Nr 4625301)

1 paquete con patinete a españa

Długość [m]:

95

Szerokość [m]:

42

Wysokość [m]:

21

Waga w kg (łączna):

11.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Nowy Jork, York

26 sie 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej gabarytów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej korzystną opcję transportu paczki, warto opublikować za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest określić typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, kiedy chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do zapakowania paczki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).