(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paquete de Alicante a Munchen (Alemania) (Nr 4788328)

1 paquete de Alicante a Munchen (Alemania)

Długość [m]:

110

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

45

Waga w kg (łączna):

13.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1882.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Alacant

Od 11 wrz 2019 do 16 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Bawaria, Monachium

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem dobrze jest podać typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, gdy planujemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wyszukasz firmę transportową, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do transportu warto pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania paczki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).