(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 para widły do koparki (Nr 4562097)

Długość [m]:

1.20

Szerokość [m]:

0.80

Wysokość [m]:

0.80

Waga w kg (łączna):

130

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 474.00 km

Adres i termin nadania

Dania, Dania, Tinglev

Od 17 cze 2019 do 21 lip 2019

Adres i termin dostawy

Szwecja, Kronoberg, Markaryd

Od 17 cze 2019 do 21 lip 2019


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz maszyn lub sprzętu wymaga doświadczenia ze strony przewoźnika, który powinien właściwie zabezpieczyć urządzenie, aby ustrzec się uszkodzeń, zadrapań jak również wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji transport maszyn i sprzętu należą frezarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu

Cena transportu maszyn lub sprzętu jest uzależniona przede wszystkim od wielkości i wagi przedmiotu, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Na co dzień transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania właściwych zaświadczeń jak i dużej wiedzy ze strony przewoźnika. W Polsce śr. cena  transportu urządzenia wynosi 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, przewóz maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w kraju związane jest z ceną około 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu za granicą

Często wybieranymi kierunkami w międzynarodowym transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Średni koszt transportu urządzeń lub sprzętu na jeden km na trasie Polska – Anglia jest wydatkiem około 0,70 zł. Weźmy na przykład, przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy średnio 0,23 zł/km. Tymczasem na odcinku nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń poniesiemy koszt średnio 0,95 zł/km. Na tym odcinku za transport urządzenia typu oklejarka będzie wynosił blisko 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł za kilometr.