(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-22 19:29

1 parcel to uk

(Nr 2998164)
1 parcel to uk

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1838.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, opłaca się opublikować za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem warto zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, jeśli chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do transportu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypełnić fragmentami styropianu, papieru czy też gąbką. Zwłaszcza delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do owinięcia paczki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Valencia/València, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

London Colney, Wielka Brytania

Termin elastyczny