(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-07-26 15:53

1 pokój

(Nr 1923665)
1 pokój

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 184.00 km

Informacje dodatkowe:

Ile taki przewóz kosztuje

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

ID firmy: 551692
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 17:26

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-29

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam mogę wykonac usluge w sobote 29 07. Cena dotyczy zniesienia z 1 pietra max 2 na max 1. W innym układzie inna cena kwestia dogadania.

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

620 zł

ID firmy: 22342
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-07-2017, 20:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-03 do 2017-10-08

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport ubezpieczony OCP na czas przewozu do 100.000 eu. Transport bez przeładunków . Pomoc kierowcy w załadunku i rozładunku. List przewozowy cmr. ZAWSZE WYSTAWIAMY SAMI . Faktura vat Zapraszamy do korzystania z naszych usług

Cena (zawiera VAT): 620 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

     W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić książki na kilka pudeł, aby z łatwością było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały chroniące, przykładowo jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

     Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymogi odnoszące się do jakiś przedmiotów.

     Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie twojego majątku.

Adres i termin nadania

Suwałki, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hajnówka, Polska

Termin elastyczny