(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-11-28 10:33

1 pokój (Nr 3567389)

Waga w kg (łączna):

230.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

350

Dystans: 474.00 km

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli przydadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na kilka pakunków, aby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce chroniące, np. jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie twojego majątku.

 

Adres i termin nadania

Toruń, Polska

Od 30 lis 2018 do 1 gru 2018

Adres i termin dostawy

Krasnystaw, 22-300, Polska

Termin elastyczny