(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 pokój (Nr 4477941)

Waga w kg (łączna):

800.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 7.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

10 cze 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

10 cze 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka kartonów, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują szczególne wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie waszego dobytku.