(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 pokoj (Nr 4539621)

1 pokoj

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

inne

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1981.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Bournemouth

10 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Białystok

13 sie 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić talerze na kilka pakunków, aby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy materiały izolujące, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymagania odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.