(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 pokój (Nr 5945263)

Waga w kg (łączna):

250

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 2242.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, County Dublin, Dublin

Od 19 mar 2020 do 21 mar 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 20 mar 2020 do 29 mar 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na parę kartonów, aby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też trudności w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują szczególne kryteria dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie naszego majątku.