(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 pokojowe (Nr 6164805)

Waga w kg (łączna):

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1682.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Derbyshire, Alfreton

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Iwno

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać książki na parę kartonów, żeby bezproblemowo było je przenieść. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce zabezpieczające, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się specjalne kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie twojego mienia.