(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-10-26 12:00

1 Pokojowe mieszkania (Nr 3421925)

Waga w kg (łączna):

45.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 348.00 km

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się solidne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić talerze na kilka pakunków, aby łatwiej było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały osłaniające, takie jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują szczególne kryteria dotyczące jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Warszawa, 02-495, Polska

31 paź 2018

Adres i termin dostawy

Komandorska, Wrocław, 52-443, Polska

31 paź 2018