(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-07-23 11:48

1-pokojowe mieszkanie

(Nr 2999948)
1-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 981.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się mocne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na parę kartonów, aby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce chroniące, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują nietypowe wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie naszego mienia.

 

Adres i termin nadania

Utzenstorf, 3427, Szwajcaria

22 sie 2018

Adres i termin dostawy

Stary Żagań, 68-100, Polska

25 sie 2018