(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-07-23 16:37

1-pokojowe mieszkanie

(Nr 3001612)
1-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [zł]:

6300

Dystans: 2287.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić talerze na parę kartonów, żeby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały zabezpieczające, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Natomiast mniejsze rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie naszego mienia.

 

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

Od 7 wrz 2018 do 8 wrz 2018

Adres i termin dostawy

Saragossa, Hiszpania

Termin elastyczny