(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 pokojowe mieszkanie (Nr 4741080)

1 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 1396.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Brabancja Północna, Tilburg

1 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Łomazy

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na kilka kartonów, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne wymogi dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego majątku.